Популярные товары   Для беременных и кормящих мам   Все для Иммунитета   Здоровый и сильный организм   Красота   Здоровый дух   Здоровое питание   Энергия и движение   Бодрость и хорошее настроение   Здоровый сон   Подарки к праздникам
Новости

04.12.2018
Скидка на ячменно-солодовый экстракт

  https://www.7za.com.ua/product/2509/

подробнее

17.07.2018
Ячменный солод и ячменно солодовый экстракт в хлебопекарне, пивоварении и изготовлении виски

 Читайте нашу нувую статью  Ячменный солод и Ячменно солодовый экстракт в выпечке и пиве  

подробнее

07.10.2016
Готовимся к зиме. Внимание! Акция на полисол

 Купи полисол и получи подарок! Золотая...

подробнее

Статьи

Все   Все для бани и сауны   Аюрведа   Здоровое питание   Китайский шелк   Аппликаторы    Полтавский Бишофит   Коврики и маты    Приспособление для аквагимнастики   Физические нагрузки   Чай   Демодекс и его лечение   Массажные обручи   Кинезиологическая липкая лента ( КЛЛ ) Липтер   Отзывы покупателей   Дезодоранты и антиперспиранты   Кислородный коктейль "Экотейль"   Аппликатор игольчатый "Ай-Болит"   Соляные лампы   Изделия из шерсти   Изделия из льна   Ржаной солод   Арахисовая паста   Великий пост   Натуральный живой квас   Отличие Вин-виты и Полисола   Пивоварение  

Арахісова паста. Їжа мільйонів вже в Україні.

03.02.2015

Настала зима, тому потрібно подбати про власне здоров’я. На 70 % здоров’я людини залежить від її харчування. Краще за все організм людини сприймає натуральну, або як її ще називають – органічну їжу.
Тому в даній статті мова піде про одного з представників органічної їжі, а саме – арахісову пасту. Арахісова паста – 100% натуральний, органічний продукт, який щоденно споживають мільйони жителів Америки та Європи.
І такий вибір жителів декількох континентів не випадковий. До Вашої уваги 7 цікавих фактів про корисність даного продукту:
1. Арахісова паста містить 26 мінеральних речовин та 13 вітамінів, багатьох з яких недостатньо в сучасних продуктах харчування, а тим більше зимою. В «британській енциклопедії» сказано, що в арахісі більше вітамінів, мінеральних речовин та білка ніж яловичій печінці; жирність арахісу вища ніж у вершків, а калорій більше ніж в цукрі. Тому арахісова паста дає великий заряд енергії на весь день, що вкрай важливо в холодну пору року, коли організму потрібно виділяти більше енергії, щоб протидіяти морозам.
2. Цинк та мінерали, що містить арахісова паста - зміцнюють імунну систему, а це вкрай важливо в холодну пору року, в період активізації вірусних захворювань.
3. Паста містит багато заліза, тому її споживання покращує склад крові, а наявність магнія нормалізує кров’яний тиск та обмінні процеси.
4. Регулярне споживання даного продукту покращує пам'ять, концентрацію уваги та роботу нервової системи.
5. Арахісова паста є джерелом фолієвої кислоти, яка сприяє росту та поновленню клітин організму. А це здоров’я і зростання наших дітей та краса їх мам.
6. Під час смаження арахісу, для приготування арахісової пасти, в ньому виділяються речовини – поліфеноли, які по своїй структурі являються антиоксидантами, тобто відповідають за збереження клітин організму та протидіють передчасному їх старінню.
7. Арахісова паста має ароматний горіховий смак і при цьому не є надмірно солодкою, що дозволяє споживати її як дорослим так і дітям.
В Україні даний продукт виготовляється під торговою маркою «Good Energy», що в перекладі означає корисна енергія. Сучасне обладнання, передові технології та досвід зарубіжних технологів дозволяють забезпечувати високу якість даного продукту і збереження всіх його корисних властивостей на всіх етапах виробництва та реалізації.
Неодмінно скуштуйте даний продукт і ми впевнені, що він стане частиною Вашого щоденного раціонну, адже набагато легше підтримувати організм людини в здоровому стані, правильним харчуванням та фізичною активністю, ніж марно витрачати кошти на лікування.
З більш детальною інформацією про користь арахісової пасти та рецепти страв з неї Ви можете отримати відвідавши сайт компанії виробника - www.tm-good-energy.com, або в групі соц. мережі – www.vk.com/pasta_goodenergy .